Béčko si z Kostelce u Holešova odvezlo všechny body

Mladcová podzim 16

/Kostelec u Holešova/ Naše rezerva tentokrát zavítala do Kostelce, kterému se v posledním zápase podařilo dovézt 3 body z Hulína, ale my jsme chtěli také dovézt nějaký bodík a to se nám podařilo.

1:3 (0:2)

Branky: Kalík, Zvoníček, Bureš
Marcaník – Sochora, Bureš, Fojtík, Both – Neuman, M. Švach ml., M. Švach st., Zvoníček, Kalík – Salajka
Střídali: Ondruš, O. Šebák, Žáček

Zápasový komentář:

Do zápasu jsme lépe vstoupili my a hned od prvních minut jsme dobrou kombinační hrou nenechali soupeře tvořit a naopak jsme si vytvářeli zajímavé příležitosti. V 11. minutě po úniku Zvoníčka, který byl brankářem sražen v pokutovém území následoval pokutový kop, ale ten Bureš napálil pouze do brankové konstrukce. Ve 14. minutě po chybě domácí obrany trestal přesnou střelou agilní Kalík a šli jsme do vedení 0:1. Domácí byli zaskočeni, ale naše snaha nepolevovala a tak po krásné kombinaci Neumana a Švacha nekompromisně zakončoval Zvoníček a stav byl 0:2. Poté se domácí přeci jen vzpamatovali a v rozmezí 5ti minut třikrát nebezpečně ohrozili naši bránu, ale jak obrana, tak i Marcaník v brance byli pozorní. Opět jsme 2x zahrozili my, ale střely Kalíka i Salajky domácí gólman kryl. V samotném závěru poločasu domácí zahrávali trestný kop, ale Marcaník ho s přehledem chytil.

Ve druhé půli domácí změnili taktiku, prostřídali a nakopávanými míči se dostávali do ofenzívy. Naše obrana byla pozorná, ale v 66. minutě po střetu ve vápně byla proti nám nařízena penalta, kterou domácí rovněž neproměnili, a tak přišel trest, když Bureš po odraženém míči tvrdou střelou z voleje zvýšil na 0:3. Domácí v zoufalém náporu šťastně snížili na 1:3, ale to bylo vše a tak si vezeme cenné 3 body.