Poslední zápas doma se dorostu nepovedl. Prohrál se Slušovicemi

Slušovice úvodní

/UT Hrádek/ Své poslední utkání na vlastním hřišti odehráli o víkendu naši dorostenci. Přivítali lídra soutěže ze Slušovic, se kterým prohráli. V posledním zápase podzimní části zajíždí do Uherského Brodu.

1:4 (1:2)

Branky: Zámečník
Jurša – Šmotek, Floreš, Šebák O., Kovář – Švadleňák, Salajka, Zvoníček, Zámečník – Ondruš, Blažek
Střídali: Vrba, Huťa, Janků, Fojtů

,,Předposlední zápas sezony jsme odehráli na umělé trávě v Hrádku a soupeřem nám byl zdatný celek ze Slušovic. Kvalita soupeře se ukázala hned v úvodu zápasu, kdy jsme dostali dva rychlé góly a již v 10. minutě prohrávali 0:2. Poté se náš výkon začal zlepšovat a po zásluze jsme snížili na 1:2 po hezké kombinaci ve středu hřiště a průnikové přihrávce Zvoníčka na Zámečníka. Do druhé půle jsme ovšem vstoupili velmi špatně, nevytvářeli jsme si žádné šance a tudíž jsme ke konci zápasu obdrželi další dvě branky a soupeř si tak odváží všechny body. Nedokázali jsme plnit to, co jsme cvičili na tréninku, tím pádem jsme propadali ve všech směrech a soupeř po zásluze zvítězil,“ ohodnotil nepovedené utkání asistent trenéra Dominik Plšek.