Selhali jsme v koncovce. Doma jsme tak brali jenom bod

Tasovice podzim 16

/Slavičín / Ve 3.kole jsme přivítali celek z Tasovic, který nás dokázal obrat o dva body. Vytrvalý déšť nám komplikoval naší hru a i když jsme si vytvořili slibné šance, tak nám štěstěna nepřála. Ke konci utkání jsme neproměnili penaltu a týmy si tak rozdělily po bodu.

0:0 (0:0)

Vypušťák – Kocián, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – P. Švach, Školník, Goňa, Horáček, Kalus – Matůš
Střídali: Elšík, Velecký
Rozhodčí: Kneisl Leoš – Gloser Jan, Kozubík Jiří
Počet diváků: 130

Komentář k zápasu:

V úvodu utkání jsme drželi míč na svých kopačkách a nepouštěli Tasovice do hry. Naše hra bohužel končí na finální fázi a tak se ke slovu dostal i soupeř, ale Vypušťák střelu hostujícího útočníka vyrazil na roh. Ve 12. minutě Kalus vyhrál osobní souboj, nacentroval do šestnáctky na Matůše, který po zpracování a následné střele těsně míjí břevno. Obraz hry je pořád stejný, stále jsme se snažili najít recept na tasovický obranný val deseti hráčů na vlastní polovině. V 21. minutě jsme mohli jít do vedení, kdy po chytrém prostrčení od Kaluse na Matůše do samostatného úniku, se Lukáš Matůš snažil přehodit brankáře, což se mu povedlo, ale bohužel překopl i bránu. Do konce poločasu se stav zápasu nezměnil.

Ve druhé půli se hrál fotbal mezi šestnáctkami, kdy jsme se snažili vstřelit branku, ale neúspěšně. V 54. minutě Petr Švach vybídl do samostatného úniku Horáčka, který obešel brankáře a mohl střílet do prázdné brány, ale v poslední chvíli mu vypíchl míč hostující obránce. V 69. minutě po faulu na Petra Švacha zahrával Ondra Školník penaltu, ale bohužel pro nás neproměnil. Do konce utkání jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale pozorně bránící Tasovice nás už nepouštěli do vyložených šancí. Utkání tak skončilo 0:0.

Pozápasové komentáře:

,,Hosté celé utkání pozorně bránili. Co se týče hry dopředu, tak toho moc neukázali. Co se tyče naší hry, tak nám scházel větší důraz a štěstí v zakončení. Ztráta bodů nás mrzí, ale po 3 kolech máme 7 bodů, což je dobrý start do nového ročníku,“ nedělá ukvapené závěry z nedělního utkání asistent trenéra Lubomír Hnilo.