Žáci odehráli se Vsetínem výborné zápasy

V uplynulém víkendu nastoupili naši žáci k zápasům proti silnému soupeři z nedalekého Vsetína. Starší žáci podlehli nešťastně, kdy dostali branku těsně před koncem. Mladší se naopak vytáhli a připravili pro vsetínské hráče první jarní porážku.

Starší žáci

Slavičín – Vsetín 2:3 (2:1)

Branky: Melichařík Filip, Vrba Václav

Komentář k utkání

Starší žáci vlétli na soupeře bez nějakého respektu, ale vsetínští kluci se ujali vedení po rychlém protiútoku. Naši se ale za dvě minuty dočkali srovnání a za dalších asi pět minut  se ujali vedení. Hra se přelévala ze strany na stranu s velkým množstvím šancí na obou stranách a s výbornými zákroky obou gólmanů. Po přestávce výborná hra pokračovala. Jenže po zbytečné chybě v obraně soupeř vyrovnal ve 45. minutě. Vzápětí se nám zranil klíčový hráč Vincour a naši dohrávali v desíti. Pak nám odstoupil ještě stoper Častulík, přesto se kluci bránili výborně a na posledních asi osm minut ještě nastoupil na stopera zraněný Vincour. Už se zdálo, že se bude rozhodovat v penaltách, když dvě minuty před konce z přímého volného kopu nechytatelnou střelou do šibenice soupeř  rozhodl o svém vítězství. Přesto se starší žáci nemají za co stydět a na to, že sehráli bez náhradníků celé utkání, je třeba před nimi smeknout klobouk!