Žáci si doma s přehledem poradili se soupeřem z Baťova

Vítězné pokračování našich žáků nekončí. Tentokrát se doma představili proti Baťovu, kdy za velmi slunečného počasí dokázali z obou utkání vytěžit maximální bodový zisk.

Starší žáci

Slavičín – Baťov 8:3 (5:1)

Branky: 3xPatrik Kulíšek, 2x David Staněk, Filip Častulík, Václav Vrba z pen.

Komentář k utkání

Starší žáci začali utkání zhurta a již ve 4. minutě se ujali vedení a v 10. minutě zvýšili svůj náskok na dvoubrankový rozdíl. Soupeři se podařilo snížit a zdálo se, že utkání bude pokračovat obvyklým scénářem domácích utkání. Jenže naši kluci si svůj náskok navýšili během čtyř minut na rozdíl tří branek. Do poločasu soupeři nevěděli, kde jim hlava stojí a po centru zprava si vstřelili těsně před poločasem čistokrevného vlastence. Ve druhé půli Baťov sice snížil, ale ve 49. minutě střelecky disponovaný Patrik Kulíšek zaznamenal svůj první hattrick za starší žáky a pak se ještě  trefili Vašek Vrba a Filip Častulík. Baťov ještě stačil snížit na pro ně přijatelný výsledek 3:8.