Béčko Slavičína potvrdilo roli suverénního lídra soutěže a na hřišti poslední Loučky zvítězilo jednoznačně 9:0. Slavičín B si připsal devatenáctou výhru v devatenáctém zápase a před posledním kolem dál drží stoprocentní bilanci.

A-tým vstoupil do utkání v Uherském Brodě aktivně a po gólu Davida Hnila odcházel do kabin s vedením 1:0. Ve druhém poločase ale domácí využili dvě situace a zápas otočili.
Uherský Brod - Slavičín 2:1 (0:1)
pátek 15. 5. 2026
Branky: 36’ D. Hnilo
Sestava: Pjajko - D.Hnilo, M.Vincour, M.Kořenek, Matyáš - Šůstek, Školník (C), Staněk - K.Chytil, J.Rapant, Žůrek.
Náhradníci: Drahuta - L.Garaja, Jakubowicz, Rožek
Komentář k utkání: „ Do zápasu v Uherském Brodě jsme vstoupili velmi dobře, hráli jsme velmi organizovaně a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Po poločase jsme vedli 1:0. Druhý poločas jsme dostali 2 góly po sporných standartních situacích. I když jsme nakonec zápas prohráli, tak z mého pohledu jsme odehráli velmi dobré utkáni a prohru jsme si nezasloužili.“ Hodnotí trenér Pavel Tomeček.
