Benjamínci FC TVD Slavičín uzavřeli sezónu účastí na turnaji v Jevišovicích, kde obsadili osmé místo. V závěru článku nechybí ani hodnocení uplynulého ročníku očima trenéra.

Poslední přípravné utkání před startem jara skončilo porážkou 5:1 s Pitínem. Přestože hra byla herně vyrovnaná, tým doplatil na neproměněné šance a slabší závěr zápasu.
Hodnocení utkání, trenérem Martinem Liškou:
V posledním přípravném zápase před startem jarní soutěžní části jsme prohráli s muži Pitína 5:1. Utkání se odehrálo na přírodním hřišti domácího týmu. Výsledek je krutý, protože po herní stránce šlo o vyrovnaný souboj, bohužel jsme totálně propadli v zakončení, z množství šancí uspěl pouze Homola. V závěru jsme po prostřídání a další rotaci postů inkasovali tři branky, to ale nemůže být omluvou k laxnímu přístupu směrem k defenzivní složce hry.

Poslední přípravné utkání před startem jara skončilo porážkou 5:1 s Pitínem. Přestože hra byla herně vyrovnaná, tým doplatil na neproměněné šance a slabší závěr zápasu.