Benjamínci FC TVD Slavičín uzavřeli sezónu účastí na turnaji v Jevišovicích, kde obsadili osmé místo. V závěru článku nechybí ani hodnocení uplynulého ročníku očima trenéra.

Devět zápasů během jediného dne, velké vedro i náročné tempo. Svěřenci trenéra Stanislava Urbaníka na turnaji zaznamenali vítězství i porážky, přesto zanechali velmi dobrý dojem. Za nasazení a přístup během celé sezony si celý tým zaslouží velkou pochvalu.
Hodnocení utkání trenérem starší přípravky Stanislavem Urbaníkem:
V sobotu 20.června jsme uzavřeli letošní sezónu turnajem v Bojkovicích. Hrálo se systémem každý s každým v počtu hráčů 5+1. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů.
Ve velkém horku nás čekalo 9 zápasů, které šly rychle za sebou. Postupně jsme porazili Přerov 4:0, Bojkovice červené 1:0 a Bojkovice žluté 3:2. Se Slováckem bílými jsme prohráli 5:0. Pak následovala výhra s Mařaticemi 4:1 a remíza s dívkami ze Slovácka 1:1. Dobře rozehraný zápas se Slováckem modrými jsme prohráli těsně 3:2. V náročných podmínkách nám před posledními dvěma zápasy došly síly. Prohra 2:1 s Hradčovicemi i porážka 3:1 s Valašskými Kloboukami však nic nemění na tom, že jsme na turnaji zanechali velmi dobrý dojem a obsadili celkové 5. místo.
Kluci zaslouží velkou pochvalu za nasazení, které předváděli nejenom na tomto turnaji, ale po celou sezónu. Nyní nás čeká zakončení a zasloužený odpočinek. Znovu trénovat začneme v polovině srpna. Děkuji také rodičům za podporu a dětem přeju krásné prázdniny.

Devět zápasů během jediného dne, velké vedro i náročné tempo. Svěřenci trenéra Stanislava Urbaníka na turnaji zaznamenali vítězství i porážky, přesto zanechali velmi dobrý dojem. Za nasazení a přístup během celé sezony si celý tým zaslouží velkou pochvalu.