Po nepovedené základní skupině se náš tým zvedl v bojích o umístění. Výhry nad SFK Holešov U10 (10:2) a SK Zlín 1931 (3:2) znamenaly konečné 6. místo. Nejlepším střelcem turnaje se stal Patrik Postava s 11 góly, do all-star týmu byl vybrán Adam Málek.
Béčko Slavičína potvrdilo roli suverénního lídra soutěže a na hřišti poslední Loučky zvítězilo jednoznačně 9:0. Slavičín B si připsal devatenáctou výhru v devatenáctém zápase a před posledním kolem dál drží stoprocentní bilanci.
Jeho vyvrcholením bude v pátek 12. června domácí utkání našeho B týmu, který na svém hřišti přivítá mužstvo Sehradic.
Pátek 12. 6. 2026
16:30
FC TVD Slavičín B – Sehradice
Po skončení utkání proběhne slavnostní předání poháru pro vítěze 10. ligy skupiny B, a společně tak uzavřeme úspěšnou sezónu.
Zveme všechny fanoušky, aby přišli podpořit naše hráče a společně s námi oslavili zisk titulu. Těšíme se na skvělou atmosféru a vaši podporu!
Klubové zprávy - včera v 12:04
Slavičínští benjamínci bojovali v horku na turnaji v Jevišovicích
Benjamínci FC TVD Slavičín uzavřeli sezónu účastí na turnaji v Jevišovicích, kde obsadili osmé místo. V závěru článku nechybí ani hodnocení uplynulého ročníku očima trenéra.
V sobotu 20.06.2026 jsme vyrazili na závěrečný turnaj sezóny benjamínků až do dalekých Jevišovic na Znojemsku.
Turnaje se účastnilo 35 týmů převážně z Jižní Moravy v kategorii mini přípravka, mladší a starší přípravka. Celkově jsme na turnaji skončili na osmém místě z dvanácti, což odpovídalo realitě. Naše děti bojovaly v horkém počasí a slušně reprezentovaly klub Slavičín, který jako jediný ze Zlínského kraje dorazil do Jevišovic.
Chtěl bych především poděkovat pořadatelům za skvěle odvedenou práci. Taky bych chtěl poděkovat rodičům, kteří dovezli děti brzy ráno do Jevišovic, nebo přespali již v pátek v Jevišovicích, nebo v blízkém okolí. Za zmínku stojí, že turnaj nebyl jen o fotbale, ale děti si mohly prohlédnout vojenské BVP, hasičské auto a nebo nad hřištěm proletěla letka vojenských vrtulníků.
Jelikož jde o poslední článek v této sezóně, dovolím si krátké hodnocení uplynulého ročníku. Na rozdíl od minulé sezóny jsme neměli problém prakticky kdykoliv poskládat trénink a nemohli jsme si stěžovat na nedostatek hráčů, nicméně pořád vidím rezervy, protože jako město Slavičín a spádové obce můžeme posunout benjamínek ještě dál, co se týká základny hráčů. Trénovali jsme prakticky od září až do června dvakrát týdně a účastnili se různých zajímavých akcí jak v okolí, tak i třeba ve zmíněném turnaji v Jevišovicích, teď nás čeká dvouměsíční pauza a zasloužené prázdniny, to znamená, že ročníky 2019 již přecházejí do mladší přípravky a my uděláme nábor zase v září. I když je práce v minipřípravce časově a někdy i psychicky náročná, pravděpodobně i s Michalem Bartošem budeme pokračovat i v další sezóně.
Benjamínci FC TVD Slavičín uzavřeli sezónu účastí na turnaji v Jevišovicích, kde obsadili osmé místo. V závěru článku nechybí ani hodnocení uplynulého ročníku očima trenéra.