Dorostenci FC TVD Slavičín prohráli v Bojkovicích o čtyři branky
Své další mistrovské utkání na půdě nedalekých Bojkovic dorostenci FC TVD nezvládli. Po půli již prohrávali o tři góly. Ve druhém poločasu inkasovali ještě jednu branku a nakonec odjíždějí s vysokou prohrou 0:4. Dalším utkání odehrají dorostenci ve čtvrtek 29. května, kdy se v dohrávce představí od 17.30 v Uherském Brodu. V sobotu 31. května pak přivítají na domácí půdě celek FC Strání, začátek duelu je v 10.00 hodin.

