Dorostenci FC TVD Slavičín podlehli v místním derby sdruženému klubu FC Brumov/TJ Štítná na Vláří
V sobotním dopoledni odehráli dorostenci FC TVD Slavičín další mistrovské utkání. Tentokrát cestovali do nedalekého Brumova, kde je čekal sdružený klub FC Brumov/TJ Štítná na Vláří. Domácí po půli vedli po dvou trefách Bartoše 2:1. Ve druhém dějství Slavičané vyrovnali, ale poslední slovo měl v 79. minutě Bartoš, který svojí třetí trefou v utkání rozhodl o výhře domácího celku v poměru 4:3, když za hosty se trefili dvakrát Šimoník a jednou Barcuch. Další mistrovské utkání odehrají slavičínští dorostenci v sobotu 5. dubna na domácí půdě proti dalšímu sdruženému klubu SK Hrachovec/TJ Podlesí. Začátek duelu je v 10.00 hodin.

